Raylı armatürler HOKASU Tube Zoom TR4

1 898 — 5 248 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 07208/07275/07213/07226/07277
0

Armatür, gövdeyi döndürerek ışık açısını 12° ila 50° arasında değiştirmenize olanak tanıyan özel bir Yakınlaştırma lensi ile donatılmıştır. Döner montaj mekanizması, ışığı istediğiniz yöne yönlendirmenize olanak tanır. Ray üzerinde herhangi bir yere sığar ve hareket ettirilmesi kolaydır. TR4'ten TR2'ye geçiş seçeneği de bulunmaktadır.

Ayırt edici özellikler

  • armatür, ışık dağılımının açısını değiştirme yeteneğine sahip bir optik sistemle donatılmıştır;
  • armatürün gövdesi, bilgisayar kontrollü yüksek hassasiyetli makinelerde (CNC) havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan üretilmiştir;
  • uçtan uca havalandırma sistemi, armatür ve güç kaynağının istenen sıcaklıkta çalışmasını garanti eder;
  • özel olarak tasarlanmış devre kartı, yüksek güvenilirliğe sahip tek tip LED ışığı sağlar;
  • armatürün 5 yıl garantisi vardır.

Uygulama

Dağılım açısını değiştirebilme özelliğine sahip belirli alanları aydınlatmak için Tube Zoom TR4 ve TR2 serilerini öneriyoruz. HoReCa, perakende, galeri, otel ve tıp merkezinde kullanılabilir.

Işık Açısı

Armatür, ışık dağılım açısını 12°–50° arasında değiştirebilen bir optik sistemle donatılmıştır. Işık açısı, ışığın yayılacağı belirli bir alanda kaç derecelik bir ışık akısının oluşacağını ayarlamak içindir.
Yayılma açısı, aydınlatma ekipmanı seçiminde önemli bir parametredir. Bu parametreyle, iç mekandaki ışık vurgularını özelleştirebilirsiniz. Örneğin, bir apartman dairesinde, belirli bir saçılma açısına sahip bir lamba yardımıyla, ışık noktasını özellikle masanın yüzeyine yayılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Veya mağazaya bir lamba takılması durumunda, belirli bir mal grubu üzerinde hafif bir vurgu oluşturabilirsiniz. Standart olarak, gün ışığı (4000 K) ve sıcak beyaz (3000K) arasında seçim yapabilirsiniz. Işık açısı, ışığın yayılacağı belirli bir alanda kaç derecelik bir ışık akısının oluşacağını ayarlamak içindir.

Gövde

Armatürün gövdesi, havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan yapılmıştır. Gövde, Haas Automation Inc. 5 eksenli işleme merkezinde frezelenir. Armatürün arka kapağı deliklidir, bu da güç kaynağının soğutulmasını sağlar ve armatürün hizmet ömrünü 15 yıla kadar uzatır. LED, 5 mm kalınlığında alüminyum bir radyatör üzerinde bulunur.
Ürün farklı gövde renkleri içerir: siyah (RAL9005) ve beyaz (RAL9003). Daha hoş bir iç mekân için, zarif renklerde lambalar yarattık: siyah altın, bakır, gümüş, altın. Gövde, RAL renk tablosuna göre 2000 tondan herhangi birine de boyanabilir. Bu özellik, en zarif iç mekânın tasarımını bile uyumlu bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

Uzunluk, mm: 160
Çap, mm: 55, 75, 85

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.