Armatürler HOKASU Eclipse

21 083 — 29 517 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0520600
0

Armatürün düzlemindeki disk bir güneş tutulmasını anımsatmaktadır. Tasarım seçeneği sayesinde, armatürü ilgi duyulan disk düzenlemesi ile sipariş etmek mümkündür.

Mat difüzör 120°'lik geniş ışık açısıyla birleşerek eşit, doğal ve aynı zamanda parlak bir aydınlatma oluşturur. Farklı çap seçenekleri, armatürlerin odanın boyutuna ve tasarımına göre oranlanmasına olanak tanır.

Uygulama

SUN armatür basit bir forma sahiptir, ancak bir mekanda yaratıcı kullanım yoluyla özgünlük yaratabilir. Farklı boyutlarda ve montaj seçeneklerinde geldiğinden, SUN armatürlerini bir araya getirmenin birçok yolu vardır.

Sarkıt üzerindeki orijinal yerleşimi sayesinde armatürler hafif ve ağırlıksız görünür. Dimlenebilme işlevi, ışık çıkışının parlaklığını ayarlamanıza olanak tanır. Gövdenin çok yönlü silindirik şekli, armatürü bir oda için mükemmel bir seçenek haline getirir: daire, ofis, perakende alanı.

Ayırt edici özellikler

Yeni tasarım ve bileşenler, difüzörün tüm yüzeyi boyunca eşit bir aydınlatma elde edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu armatür serisi, diğer üreticiler tarafından üretilen bu tip armatürlerin tüm eksikliklerini dikkate alır ve düzeltir.

Armatür, CRI>85 gibi yüksek bir renksel geriverim indeksine sahip HOKASU LED modülleri ile donatılmıştır. Konforlu bir aydınlatma oluştururken bunu göz önünde bulundurmak önemlidir.

Modeller

Koleksiyonda çeşitli çaplarda armatürler bulunmaktadır: 425 mm, 625 mm, 830 mm, 1250 mm. Klasik siyah (ral9005) ve beyaz (ral9003) renklerde. Armatür, odada rahat bir atmosfer oluşturan yumuşak dağınık bir ışık yaratır.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.