Lineer armatürler HOKASU i-beam

4 213 — 5 899 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0412100
0

Işık çizgisi, iç tasarımdaki en son trendlerden ilham alıyor ve gövdenin zarafeti ve hassas ayrıntıları sayesinde onları hayata geçiriyor. i-beam sadece hoş bir atmosfer yaratmakla ilgili değildir, aynı zamanda tasarım konseptini destekleyen güzel bir dekoratif unsurdur.

Uygulama

Aydınlatma armatürlerini birleştirerek bir alan hissi yaratın. Armatür, belirli görevlere odaklanmak için genel ve yönlü aydınlatma için kullanılabilir. Ofis alanlarında zarif bir ışık çizgisi kullanmanızı öneririz: açık alan, ofisler, toplantı odaları, resepsiyon.

Avantaj

Modelin özelliği lamba gövdesindedir. HOKASU uzmanları, önceki modellerin rahatsızlıklarını öngördü ve yeni bir çözüm yarattı - güç kaynağı için ek bölmeli bir profil. Güç kaynağını mahfazanın tabanına sabitlemek artık gerekli değildir: özel bir bölme, güç kaynağını lamba mahfazasında gizler. Büyük bölme, kontrolleri yerleştirmek için de uygundur: DALI, TRIAC, 0-10V, 2.4GHz.

Kurulum

Serinin uyumu ve tarzı, montaj kolaylığı ile kesişiyor. Montaj için profil askılara monte edildiğinden tavanda delik açmaya gerek yoktur. Armatür ana tavana bir sistemle bağlanmıştır. pens süspansiyonu – ayrı olarak satın alınan, her biri tutuculu 2,5 metrelik 2 çelik kablodan oluşan bir set. Güvenilir sabitleme ve uygun bir pens süspansiyon sistemi, lambayı istenen yüksekliğe sabitlemenizi sağlar.

Ayırt edici özellikler

Lineer armatürler, ışık modüllerinin monte edildiği bir profildir. Kit ayrıca bir güç kaynağı ve 2 fiş içerir. Bitmiş lamba 220V'luk bir ağa bağlanır. Buzlu difüzöre ve 120° geniş ışın açısına sahip modüller, yüksek düzeyde görsel konfor sağlar ve parlamayı ortadan kaldırır.

Ek Özellikler

 • 72 saatte özel yapım armatür üretimi;
 • Askı ve bağlantı kablosunun uzunluğunun artırılması;
 • Gövdeyi RAL tablosuna göre istenilen renge boyama;
 • Kısılabilir armatür üretimi;
 • Armatürlerin RGB versiyonunun üretimi.

Paketler

profil
LED Modülü
Profil ekranı
Fişler
Güç kaynağı

Ayarlar

Boyutlar: 39x80mm. 2 metreye kadar uzunluk.
Renkler: siyah (RAL9005), beyaz (RAL9003)
Ağırlık: 1,5 kg/m.
Güç: 14 W/m'ye kadar (alternatif ekipman seçilerek artırılabilir).
Seçim için parlak renk: gündüz beyazı (4000K), sıcak beyaz (3000K)
5 yıl garanti. En az 15 yıllık hizmet ömrü
HOKASU – Japonya'dan gelişmiş aydınlatma sistemleri.
Instagram gönderilerini hashtag ile görün #hokasu

HOKASU LED modülleri

HOKASU LED modülü, yüksek CRI>85 renksel geriverim indeksi ve ±100K gibi katı aralıklarda bir renk tonu garanti eder (böyle küçük bir renk dağılımı aralığı insan gözü ile ayırt edilemez). Bu, herhangi bir oda tipinde aydınlatmayı düzenlerken dikkate alınması gereken önemli bir noktadır.
more

Aydınlatma gücü 140 lm/w’dan yüksek olan modern kristaller, A++ enerji verimliliği sınıfının oluşturulmasını mümkün kılmıştır. Difüzörden geçerken kayıplar dikkate alındığında, ışık akısı 110 lm/w’ya ulaşır. Bu değer bu tür bir ekipman için dünyadaki en iyi göstergedir.
Alüminyum taban, ısıyı aktif olarak dağıtarak LED'lerin ömrünü uzatır ve kartı fiziksel hasardan korur. Modül, güvenilirlik açısından herhangi bir güçlü LED şeridinden üstündür.
Her modül Japon kalite kontrol sisteminden geçerek üretilir ve laboratuvarda test edilir.

Difüzör

Lineer bir armatür için modern bir çözüm- patentli HGC, HPC ve HHC teknolojilerini kullanan difüzörler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki difüzör seçeneği vardır:

 • Opal renk (%75 ışık geçirgenliği). Co-ekstrüzyon teknolojisi + 2 tarafta UV koruması "HEP- HOKASU protect cover";
 • Mikro prizma efektli şeffaf polikarbonat.

more

HOKASU Glare Kontrol (HGC) teknolojisi, ticari ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojiye dayalı olarak yüksek ışık geçirgenliğine ve hoş geometrik aydınlatma efektlerine sahip şeffaf ve prizmatik difüzörler üretiyoruz. HGC difüzörler, UGR (Unified Glare Rating) standardı ile uyumludur ve ticari alanların aydınlatma verimliliğini %90'a kadar artırmanıza olanak tanır.

HOKASU Protect Cover (HPC) ko-ekstrüzyon teknolojisi, basit ışık geçirgenliğine ve uzun hizmet ömrüne sahip bir difüzör geliştirmeyi mümkün kılmıştır. Her difüzör iki malzemeden yapılmıştır:.

 • Polikarbonat. Dış etkilere ve yüksek sıcaklıklara karşı direnç için kullanılır. İç ve dış mekân kullanımına uygun;
 • Akrilik. UV ışınlarından dolayı sararmayı önlemek için. 10 yıldan fazla olan tüm hizmet ömrü boyunca, lamba renk sıcaklığını değiştirmeden yüksek kaliteli ışığı korur.

HOKASU Heat Control (HHC), geleneksel ham plastikten 10 kat daha fazla ısı sağlayan özel bir polikarbonattır. Armatür dayanıklılığını etkileyen ana faktör, tasarım yaparken çok önemli olan LED modüllerin iyi soğutulmasıdır. HOKASU lineer lambasının temelinin uçak sınıfı alüminyum olduğunu hatırlayın. Isıyı iyi iletmeyen tek eleman difüzördür. Bu faktörlere dayanarak, bitmiş armatürde ısı dağılımını artırmamızı sağlayan HHC teknolojisini kullanarak polikarbonat geliştirdik.

Difüzör imalatında patentli Alman ışık yayıcı polikarbonat granüller kullanılmaktadır. Difüzör, tüm hizmet ömrü boyunca (10 yıldan fazla) renk değiştirmez.

Renk oluşturma indeksi

Armatürlerde tescilli LED modülleri kullanılmaktadır. Bunlar şunları garanti eder: iyi renksel geriverim indeksi, yüksek verimlilik A++ (>140lm/w), düz homojen ışık hattı (görünür noktalar ve sınırlar yok).
more

(CRI, diğer adıyla Ra) - aydınlatıldığında vücudun doğal renginin görünür (görünen) rengine uygunluk seviyesini karakterize eden bir parametre, 1965 yılında önerilmiştir. Kaliteli konut ışığının CRI değerinin en az 80 olması gerektiğine inanılmaktadır. HOKASU standartlarına göre, bir armatürün renksel geriverim indeksi CRI>85'tir. Genellikle CRI > 90 olan LED'ler kullanılır.

Renk sıcaklığı

İstatistiklere göre dünya genelindeki aydınlatma projelerinin >%85'i bu renk sıcaklığındaki ışık kaynakları kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
more

3000K

Sarımsı bir renk tonuna sahip sıcak ve rahat ışık, yatak odanızda veya örneğin salon alanlarında, kaplıcalarda, restoranlarda rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir.

4000K

Hem konutlarda hem de ticari alanlarda aydınlık ve elverişli bir atmosfer yaratmak için en yumuşak ve en hoş renk tonu.

5000K

Beyaz, nesnelere doğal bir parlaklık vermek ve doğal renklerin daha iyi aktarılması için uygun parlak nötr bir renktir. Araba galerilerinde veya güzellik salonlarında kullanılır.

Özelleştirme - geniş olanaklar

HOKASU armatürlerinin düşünülmüş tasarımı sayesinde size özel bir çözüm sunabiliriz:

 • 72 saatte boyutlarına göre lamba üretimi;
 • süspansiyon ve bağlantı kablosunun uzunluğunda artış;
 • RAL renk tablosuna göre herhangi bir renkte kasa boyama;
 • armatürlerin RGB renk modeline göre montajı;
 • armatürlerin her türlü kontrol sistemiyle donatılması (dijital/analog/DALI/DMX/1-10V);
 • 1 ve 3 saatlik acil aydınlatma ünitesi.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

 • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
 • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
 • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.