Lineer armatürler HOKASU 50/70

1 676 — 8 635 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0410800/0416300
0

Yüksek kasa, alana hacim katar. Lamba, ince ve hafif kalırken daha büyük görünür.
Küçük boyutlarda yüksek parlaklığa sahip lineer armatürün ışık bölümünün genişliği 45 mm’dir.
Minimalist ışık çizgisi parlak ve modern bir ışık kaynağını gizler.
Lineer armatür sakin şekilde saçılan bir ışık oluşturur.
Mat difüzörlü ve 120° geniş ışık açısına sahip modüller, yüksek düzeyde görsel konfor sağlar ve göz alıcı etkiyi ortadan kaldırır.

HOKASU – Japonya' dan en gelişmiş aydınlatma sistemleri.
Gönderilerimizi instagram' dan #hokasu hashtagiyle görebilirsiniz.

Uygulama

Lamba, iç mekânda ışık bölgeleri ve ışık kompozisyonları oluşturmak için hem solo hem de grup halinde kullanılır. Bu seri; apartmanlar, ofisler, mağazaların ticaret katları, otel binaları, alışveriş ve iş merkezlerinin atriyumları, restoranlar ve kafeler, güzellik salonları, fitness klüpleri, eğitim kurumlarının sınıfları, otomobil ve motosiklet galerileri gibi konut ve ticari binaların genel aydınlatması için kullanılır.

Seçenekler

Boyutlar: 50х70mm. Uzunluk, 3 metreye kadar
Renkler: Siyah (RAL9005), Beyaz (RAL9003), Eloksal (Anod)
Ağırlık: 1,6 kg/m
Güç: 20 Wt/m (Alternatif ürünler seçilerek güç yükseltilebilir)
Işık Rengi: Doğal Beyaz (4000К), sıcak beyaz (3000К)
5 sene garanti. Kullanım ömrü en az 15 sene.
Harici Çift çıkışlı trafo kite dahildir. Lamba 220V elektrikle çalışmaya hazırdır.

Kurulum

Serinin uyumu ve tarzı, kurulumun pratikliği ile kesişiyor. Profil askılara veya yüzey üzerine monte edildiğinden montaj için tavanda bir delik açılmasına gerek yoktur.

Projede asma montaj öngörülüyorsa, armatür ayrıca satın alınan (ilgili ürünlerde) bir pens askı sistemi kullanılarak ana tavana sabitlenir. Güvenilir sabitleme ve kullanışlı süspansiyon ayar sistemi, lambayı istediğiniz yükseklikte sabitlemenizi sağlar.

Alternatif askısız montaj yöntemi, yüzeye kılavuzlu vidalarla montajdır. Kasa, bütünlüğü bozulmadan herhangi bir yüzeye (tavan/duvar) sabitlenebilir. Bu lamba, alçak tavanlı odalar için idealdir.

HOKASU LED modülleri

HOKASU LED modülü, yüksek CRI>85 renksel geriverim indeksi ve ±100K gibi katı aralıklarda bir renk tonu garanti eder (böyle küçük bir renk dağılımı aralığı insan gözü ile ayırt edilemez). Bu, herhangi bir oda tipinde aydınlatmayı düzenlerken dikkate alınması gereken önemli bir noktadır.
more

Aydınlatma gücü 140 lm/w’dan yüksek olan modern kristaller, A++ enerji verimliliği sınıfının oluşturulmasını mümkün kılmıştır. Difüzörden geçerken kayıplar dikkate alındığında, ışık akısı 110 lm/w’ya ulaşır. Bu değer bu tür bir ekipman için dünyadaki en iyi göstergedir.
Alüminyum taban, ısıyı aktif olarak dağıtarak LED'lerin ömrünü uzatır ve kartı fiziksel hasardan korur. Modül, güvenilirlik açısından herhangi bir güçlü LED şeridinden üstündür.
Her modül Japon kalite kontrol sisteminden geçerek üretilir ve laboratuvarda test edilir.

Difüzör

Lineer bir armatür için modern bir çözüm- patentli HGC, HPC ve HHC teknolojilerini kullanan difüzörler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki difüzör seçeneği vardır:

 • Opal renk (%75 ışık geçirgenliği). Co-ekstrüzyon teknolojisi + 2 tarafta UV koruması "HEP- HOKASU protect cover";
 • Mikro prizma efektli şeffaf polikarbonat.

more

HOKASU Glare Kontrol (HGC) teknolojisi, ticari ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojiye dayalı olarak yüksek ışık geçirgenliğine ve hoş geometrik aydınlatma efektlerine sahip şeffaf ve prizmatik difüzörler üretiyoruz. HGC difüzörler, UGR (Unified Glare Rating) standardı ile uyumludur ve ticari alanların aydınlatma verimliliğini %90'a kadar artırmanıza olanak tanır.

HOKASU Protect Cover (HPC) ko-ekstrüzyon teknolojisi, basit ışık geçirgenliğine ve uzun hizmet ömrüne sahip bir difüzör geliştirmeyi mümkün kılmıştır. Her difüzör iki malzemeden yapılmıştır:.

 • Polikarbonat. Dış etkilere ve yüksek sıcaklıklara karşı direnç için kullanılır. İç ve dış mekân kullanımına uygun;
 • Akrilik. UV ışınlarından dolayı sararmayı önlemek için. 10 yıldan fazla olan tüm hizmet ömrü boyunca, lamba renk sıcaklığını değiştirmeden yüksek kaliteli ışığı korur.

HOKASU Heat Control (HHC), geleneksel ham plastikten 10 kat daha fazla ısı sağlayan özel bir polikarbonattır. Armatür dayanıklılığını etkileyen ana faktör, tasarım yaparken çok önemli olan LED modüllerin iyi soğutulmasıdır. HOKASU lineer lambasının temelinin uçak sınıfı alüminyum olduğunu hatırlayın. Isıyı iyi iletmeyen tek eleman difüzördür. Bu faktörlere dayanarak, bitmiş armatürde ısı dağılımını artırmamızı sağlayan HHC teknolojisini kullanarak polikarbonat geliştirdik.

Difüzör imalatında patentli Alman ışık yayıcı polikarbonat granüller kullanılmaktadır. Difüzör, tüm hizmet ömrü boyunca (10 yıldan fazla) renk değiştirmez.

Renk oluşturma indeksi

Armatürlerde tescilli LED modülleri kullanılmaktadır. Bunlar şunları garanti eder: iyi renksel geriverim indeksi, yüksek verimlilik A++ (>140lm/w), düz homojen ışık hattı (görünür noktalar ve sınırlar yok).
more

(CRI, diğer adıyla Ra) - aydınlatıldığında vücudun doğal renginin görünür (görünen) rengine uygunluk seviyesini karakterize eden bir parametre, 1965 yılında önerilmiştir. Kaliteli konut ışığının CRI değerinin en az 80 olması gerektiğine inanılmaktadır. HOKASU standartlarına göre, bir armatürün renksel geriverim indeksi CRI>85'tir. Genellikle CRI > 90 olan LED'ler kullanılır.

Renk sıcaklığı

İstatistiklere göre dünya genelindeki aydınlatma projelerinin >%85'i bu renk sıcaklığındaki ışık kaynakları kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
more

3000K

Sarımsı bir renk tonuna sahip sıcak ve rahat ışık, yatak odanızda veya örneğin salon alanlarında, kaplıcalarda, restoranlarda rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için mükemmeldir.

4000K

Hem konutlarda hem de ticari alanlarda aydınlık ve elverişli bir atmosfer yaratmak için en yumuşak ve en hoş renk tonu.

5000K

Beyaz, nesnelere doğal bir parlaklık vermek ve doğal renklerin daha iyi aktarılması için uygun parlak nötr bir renktir. Araba galerilerinde veya güzellik salonlarında kullanılır.

Özelleştirme - geniş olanaklar

HOKASU armatürlerinin düşünülmüş tasarımı sayesinde size özel bir çözüm sunabiliriz:

 • 72 saatte boyutlarına göre lamba üretimi;
 • süspansiyon ve bağlantı kablosunun uzunluğunda artış;
 • RAL renk tablosuna göre herhangi bir renkte kasa boyama;
 • armatürlerin RGB renk modeline göre montajı;
 • armatürlerin her türlü kontrol sistemiyle donatılması (dijital/analog/DALI/DMX/1-10V);
 • 1 ve 3 saatlik acil aydınlatma ünitesi.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

İsim:

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

 • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
 • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
 • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.