Askılı armatürler HOKASU GhostLight

14 706 — 24 551 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0521000
0

GhostLight serisinden GhostLight sarkıt armatür. Dekoratif ışık tesisatı, yatay bir yüzey montajı ve 22 watt/m silindirik bir LED şeritten oluşmaktadır. Herhangi bir şekilde şekillendirilebilen zarif, esnek neon armatür, iç mekanda özel ve benzersiz bir atmosfer yaratır.

Seri, modern trendlerin ruhuna uygun olarak yapılmış oldukça alışılmadık bir tasarıma sahiptir. LED şerit, metal bir çubuktan dikkatsizce sarkarak havadar bir his katmaktadır. Armatür iç mekanın bir vurgusu haline gelir.

Seri, 2500, 3500, 4400, 5000 mm gibi büyük LED şerit uzunlukları ile karakterize edilir. Yatay montaj, havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan yapılmıştır ve farklı uzunluklarda da mevcuttur: 1500, 2000, 2500 ve 3000 mm. Siyah ve beyaz gövde renginde ve daha sofistike iç mekanlar için siyah altın, altın, bakır, gümüş renklerinde modeller mevcuttur. Süspansiyon askıları bir kit olarak tedarik edilir.

Armatür kalıcı olarak uyarlanabilir. Seri, dayanıklılık ve esneklik sağlamak için silikonla kaplanmış bir LED şerit kullanır. Bu çözüm, armatürün keyfi şekilli yapılarda bile dokunduğunda sabit şeklini korumasını sağlar. Armatürler, rahat bir atmosfer yaratan sıcak gün ışığı renginden, bugünkü projede olduğu gibi alışılmadık bir bom rengi olan siyah altın rengine sahip modellere kadar çeşitli versiyonlara sahiptir.

Seri, kullanıldığı alana uyacak şekilde çeşitli tasarımlarda mevcuttur. İster sade, minimalist bir oturma odası ister yaldızlı bir ziyafet salonu olsun. Her alan, mahremiyetten açıklığa kadar bir zorluk teşkil ediyor. Seri bu zorluklar için tasarlanmıştır çünkü bireyselleştirme ve uyarlanabilirlik sonradan düşünülmüş bir şey değil, hedeftir.

Parametreler

Yatay montaj uzunluğu, mm: 1500, 2000, 2500, 3000
Yatay montaj çapı, mm: 30
Silindirik LED şerit uzunluğu, mm: 2500, 3500, 4400, 5000
Silindirik LED şeridin çapı, mm: 26
Glow color: gün beyazı (4000K), sıcak beyaz (3000K)
Güç, W: 22 W/m

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.