Modüler armatürler HOKASU Frame-R

27 861 — 90 770 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0520700
0

Modüler armatür, statik bir alanda dinamikler yaratır. Lamba açıldığında ofisin çalışma yüzeylerini dönüştürür. Güç kaynağı dahildir.

Başvuru

Frame-R serisini ofiste kullanmanızı öneririz: iş istasyonlarının üzerinde, konferans salonlarında, toplantı odalarında ve koridorlarda. Lamba, iç mekanda hafif bölgeler ve hafif kompozisyonlar oluşturmak için hem solo hem de grup halinde kullanılır.

Avantaj

HOKASU uzmanları, önceki modellerin rahatsızlıklarını öngördü ve yeni bir çözüm yarattı - güç kaynağı için ek bölmeli bir profil. Güç kaynağını mahfazanın tabanına sabitlemek artık gerekli değildir: özel bir bölme, güç kaynağını lamba mahfazasında gizler.

Kurulum

Serinin uyumu ve tarzı, uygulama kolaylığı ile kesişiyor. Profil askı veya sıva üstü montajı üzerine monte edildiğinden, montaj için tavanda bir delik açmaya gerek yoktur.

Projede sarkıt montaj öngörülüyorsa, armatür ayrı olarak satın alınan bir çekmeli askı sistemi kullanılarak ana tavana bağlanır. Güvenilir sabitleme ve uygun bir pens süspansiyon sistemi, lambayı istenen yüksekliğe sabitlemenizi sağlar.

Askılar olmadan alternatif bir montaj yöntemi, kendinden kılavuzlu vidaların kullanıldığı bir sevk irsaliyesidir. Gövde, bütünlüğünü bozmadan herhangi bir yüzeye (tavana/duvara) sabitlenebilir. Bu lamba alçak tavanlı odalar için idealdir.

Ayırt edici özellikler

Lineer armatürler, ışık modüllerinin monte edildiği bir profildir. Kit ayrıca bir güç kaynağı ve 2 fiş içerir. Bitmiş lamba 220V'luk bir ağa bağlanır. Buzlu difüzöre ve 120° geniş ışın açısına sahip modüller, yüksek düzeyde görsel konfor sağlar ve parlamayı ortadan kaldırır.

Ek Özellikler

 • Askı ve bağlantı kablosunun uzunluğunun artırılması;
 • Gövdeyi RAL tablosuna göre istenilen renge boyama;
 • Kısılabilir armatür üretimi;
 • Armatürlerin RGB versiyonunun üretimi.

Paketler

profil
LED Modülü
Profil ekranı
Fişler
Güç kaynağı

Ayarlar

Renkler: siyah (RAL9005), beyaz (RAL9003)
Güç: 26 W/m'ye kadar (alternatif ekipman seçilerek arttırılabilir)
Seçim için parlak renk: gündüz beyazı (4000K), sıcak beyaz (3000K)
5 yıl garanti. En az 15 yıllık hizmet ömrü
HOKASU – Japonya'dan gelişmiş aydınlatma sistemleri.
Instagram gönderilerini hashtag ile görün #hokasu

Tasarım

Proje standart boyutta bir armatür sağlıyorsa (625, 1250, 2500mm), ihtiyacınız olan tek şey ek olarak sarkıt veya sıva üstü montaj için bir montaj parçası seçmektir.

Kasa — Rusya'da HOKASU tarafından yapılmıştır

Profil, alüminyum alaşım 6063'ten (AD31 // GOST 4784-97) yapılmıştır ve T6 maksimum mukavemetini elde etmek için preste sertleştirilmiştir. Yüzey İtalyan eloksal "Qualanod" hattında işlenmiştir - lambanın gövdesi çizilmelere ve korozyona karşı yüksek bir dirence sahiptir.

Difüzör – Avrupa'da üretilmiştir

Lineer armatür için modern bir çözüm - patentli teknolojileri kullanan difüzörler HGC, HPC и HHC.

teknoloji HOKASU Glare Control (HGC) ticari tesisler için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojiye dayalı olarak, yüksek ışık geçirgenliğine ve hoş geometrik aydınlatma etkisine sahip şeffaf ve prizmatik difüzörler üretiyoruz. HGC difüzörler, UGR (Unified Glare Rating) standardı ile uyumludur ve ticari alanların aydınlatma verimliliğini %90'a kadar artırmanıza olanak tanır.

Ko-ekstrüzyon teknolojisi HOKASU Protect Cover (HPC) basit bir ışık geçirgenliğine ve uzun hizmet ömrüne sahip bir difüzörün geliştirilmesini mümkün kıldı. Her difüzör iki malzemeden yapılmıştır:

 • Polikarbonat. Dış etkilere ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklılık için kullanılır. İç ve dış mekan kullanımı için uygundur;
 • Akrilik. UV ışınlarından dolayı sararmayı önlemek için. Lamba, 10 yılı aşkın hizmet ömrü boyunca, renk sıcaklığını değiştirmeden yüksek kaliteli ışığı korur.

HOKASU Isı Kontrolü (HHC), geleneksel ham plastiğe göre 10 kat daha fazla ısı sağlayan özel bir polikarbonattır. Armatürün dayanıklılığını etkileyen ana faktör, tasarım yapılırken çok önemli olan LED modüllerinin iyi soğutulmasıdır. HOKASU doğrusal lambasının temelinin uçak sınıfı alüminyum olduğunu hatırlayın. Isıyı iyi iletmeyen tek eleman difüzördür. Bu faktörlere dayanarak, bitmiş armatürde ısı dağılımını artırmamızı sağlayan HHC teknolojisini kullanarak polikarbonat geliştirdik.

Difüzör imalatında patentli Alman ışık yayan polikarbonat granüller kullanılmaktadır. Difüzör tüm hizmet ömrü boyunca (10 yıldan fazla) renk değiştirmez.

Seçim yapabileceğiniz iki difüzör seçeneği:

 • Renkli opal (%75 ışık geçirgenliği). Co-ekstrüzyon teknolojisi + 2 tarafta UV koruması "HEP - HOKASU koruma kapağı";
 • mikro prizma efektli şeffaf polikarbonat.

HOKASU LED modülleri

HOKASU LED modülü, CRI>85 gibi yüksek bir renksel geriverim indeksine sahiptir - bu, herhangi bir oda tipinde aydınlatmayı düzenlerken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir göstergedir.

>140 lm/w ışık çıkışına sahip modern kristaller, A++ enerji verimliliği sınıfı oluşturmayı mümkün kıldı. Difüzörden geçerken meydana gelen kayıplar dikkate alındığında, ışık akısı 110 lm / w'ye ulaşır - bu tür ekipmanlar için dünyadaki en iyi gösterge.

Alüminyum taban, LED'lerin ömrünü uzatan ve kartı fiziksel hasarlardan koruyan ısıyı aktif olarak dağıtır. Modül, güvenilirlik açısından tüm güçlü LED şeritlerden üstündür.

Her bir modül Japon kalite kontrolünde üretilmekte ve laboratuvarda test edilmektedir.

renkli sıcaklık

Armatürlerde, yüksek bir renksel geriverim indeksi (CRI>85) ve 2900-3100K, 3900-4100K gibi katı aralıklarda bir renk tonu garanti eden yüksek verimliliğe sahip Japon LED modülleri kullanılmıştır. Her modül laboratuvarda test edilmiş ve titiz bir kalite standardına göre test edilmiştir. İstatistiklere göre, dünya çapındaki aydınlatma projelerinin >%80'i, 4000K renk sıcaklığına sahip ışık kaynakları kullanılarak uygulanmaktadır.

özelleştirme

Standart olmayan boyutta bir armatür istiyorsanız veya birkaç armatürden oluşan bir konfigürasyon (kare, üçgen, duvardan tavana geçiş) yapacaksanız, lineer bir armatürün tabanı size uyacaktır. Temel set: armatür muhafazası, LED modülleri. Bir tabandan, bireysel boyutlara göre birkaç küçük lamba yapabilirsiniz. Bunu yapmak için güç kaynakları, uç kapakları ve bir montaj sistemi satın almanız gerekecektir. Yüksek neme sahip alanlar için bir değişiklik de sipariş edebilirsiniz.
Ekipman seçiminde herhangi bir zorluk yaşarsanız, yardım etmeye hazırız. Bizi 8 (499) 322-20-84 numaralı telefondan arayın veya projeyi sale@ulight.ru e-posta adresine gönderin - aydınlatmayı hesaplayacağız, ekipmanı seçeceğiz ve ilgilendiğiniz konfigürasyonda bir lamba üreteceğiz.

Kontrol sistemi

HOKASU armatürlerinin düşünceli tasarımı, çeşitli kontrol sistemlerini kurmanıza olanak tanır:

 • 2,4 GHz uzaktan kumandayla ışık kontrolü;
 • DALI dijital kontrol;
 • 1-10V protokolü ile analog kontrol;
 • 1 ve 3 saat acil aydınlatma ünitesi ile tamamlayın.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

 • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
 • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
 • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.