Raylı armatürler HOKASU Tube Clip TR4

1 580 — 3 617 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 07203/07260/07222/07264/07261
0

Uygulama

Armatürün gövdesi, armatürün modern mekanlarda görsel olarak hafif ve estetik açıdan hoş olmasını sağlar. Tube Clip TR4 serisini daire, kır evi, ofis, perakende ve fitness merkezi, galeri, butik ve mağaza, otel, kafe ve restoranlarda kullanmanızı öneririz.

Ayırt edici özellikler

  • armatürün gövdesi, bilgisayar kontrollü yüksek hassasiyetli makinelerde (CNC) havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan üretilmiştir;
  • uçtan uca havalandırma sistemi, armatür ve güç kaynağının istenen sıcaklıkta çalışmasını garanti eder;
  • özel olarak tasarlanmış devre kartı, yüksek güvenilirliğe sahip tek tip LED ışığı sağlar;
  • armatürün 5 yıl garantisi vardır.

Kullanım alanları

Tube serisini bir apartman dairesinde, villada, ofiste, alışveriş ve fitness merkezinde, butikte, mağazada, otelde, kafede ve restoranda kullanmanızı öneririz.

Yayılma açısı

Ürün üç farklı ışık açılarını içerir: 10°, 15°, 23°, 26°, 38°, 60°Işık açısı, ışığın yayılacağı belirli bir alanda kaç derecelik bir ışık akısının oluşacağını ayarlamak içindir. Işık açısı, aydınlatma ekipmanı seçiminde önemli bir parametredir. Bu parametreyle, iç mekandaki ışık vurgularını özelleştirebilirsiniz. Örneğin, bir apartman dairesinde, belirli bir saçılma açısına sahip bir lamba yardımıyla, ışık noktasını özellikle masanın yüzeyine yayılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Veya mağazaya bir lamba takılması durumunda, belirli bir mal grubu üzerinde hafif bir vurgu oluşturabilirsiniz. Standart olarak, gün ışığı (4000 K) ve sıcak beyaz (3000K). Ürünün içindeki komponentler, ışığın titreşimini engelleyen bir güç kaynağına sahiptir.

Gövde

Armatürün gövdesi, havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan yapılmıştır. Gövde, Haas Automation Inc. 5 eksenli işleme merkezinde frezelenir. Armatürün arka kapağı deliklidir, bu da güç kaynağının soğutulmasını sağlar ve armatürün hizmet ömrünü 15 yıla kadar uzatır. LED, 5 mm kalınlığında alüminyum bir radyatör üzerinde bulunur.
Ürün farklı gövde renkleri içerir: siyah (RAL9005) ve beyaz (RAL9003). Daha hoş bir iç mekân için, zarif renklerde lambalar yarattık: siyah altın, bakır, gümüş, altın. Gövde, RAL renk tablosuna göre 2000 tondan herhangi birine de boyanabilir. Bu özellik, en zarif iç mekânın tasarımını bile uyumlu bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.