HOKASU Sun, Yayılan Işıklar

4 885 — 25 858 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0520200
0

Mat difüzör 120°'lik geniş ışık açısıyla birleşerek eşit, doğal ve aynı zamanda parlak bir aydınlatma oluşturur. Farklı çap seçenekleri, armatürlerin odanın boyutuna ve tasarımına göre oranlanmasına olanak tanır.

Uygulama

SUN armatür basit bir forma sahiptir, ancak bir mekanda yaratıcı kullanım yoluyla özgünlük yaratabilir. Farklı boyutlarda ve montaj seçeneklerinde geldiğinden, SUN armatürlerini bir araya getirmenin birçok yolu vardır.

Sarkıt üzerindeki orijinal yerleşimi sayesinde armatürler hafif ve ağırlıksız görünür. Dimlenebilme işlevi, ışık çıkışının parlaklığını ayarlamanıza olanak tanır. Gövdenin çok yönlü silindirik şekli, armatürü oda için mükemmel bir seçenek haline getirir: daire, ofis, perakende alanı.

Ayırt edici özellikler

Yeni tasarım ve bileşenler, difüzörün tüm yüzeyi boyunca eşit bir aydınlatma elde edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu armatür serisi, diğer üreticiler tarafından üretilen bu tip armatürlerin tüm eksikliklerini dikkate alır ve düzeltir.

Armatür, CRI>85 gibi yüksek bir renksel geriverim indeksine sahip HOKASU LED modülleri ile donatılmıştır. Konforlu bir aydınlatma oluştururken bunu göz önünde bulundurmak önemlidir.

Modeller

Koleksiyonda çeşitli çaplarda armatürler bulunmaktadır: 425 mm, 625 mm, 830 mm, 1250 mm. Klasik siyah (ral9005) ve beyaz (ral9003) renklerde. Armatür, odada rahat bir atmosfer oluşturan yumuşak dağınık bir ışık yaratır.

Kurulum

Proje, standart boyutlu bir armatür öngörüyorsa, ihtiyacınız olan tek şey, ek olarak sarkıt veya sıva üstü bir montaj seçmektir.

Gövde by HOKASU

Profil, 6063 alüminyum alaşımından (AD31) yapılmıştır ve alaşımın en dayanıklı hali olan T6'nın preste sertleştirilmesiyle elde edilmiştir. Yüzey, "Qualanod" İtalyan anotlama hattı üzerinde işlenir, armatürlerimizin gövdeleri çizilmelere ve korozyona karşı oldukça dirençlidir.

Difüzör

Lineer bir armatür için modern bir çözüm- patentli HGC, HPC ve HHC teknolojilerini kullanan difüzörler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki difüzör seçeneği vardır:

 • Opal renk (%75 ışık geçirgenliği).. Co-ekstrüzyon teknolojisi + 2 tarafta UV koruması "HEP- HOKASU protect cover";
 • Mikro prizma efektli şeffaf polikarbonat.

HOKASU Glare Kontrol (HGC) teknolojisi, ticari ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojiye dayalı olarak yüksek ışık geçirgenliğine ve hoş geometrik aydınlatma efektlerine sahip şeffaf ve prizmatik difüzörler üretiyoruz. HGC difüzörler, UGR (Unified Glare Rating) standardı ile uyumludur ve ticari alanların aydınlatma verimliliğini %90'a kadar artırmanıza olanak tanır.

HOKASU Protect Cover (HPC) ko-ekstrüzyon teknolojisi, basit ışık geçirgenliğine ve uzun hizmet ömrüne sahip bir difüzör geliştirmeyi mümkün kılmıştır. Her difüzör iki malzemeden yapılmıştır:.

 • Polikarbonat. Dış etkilere ve yüksek sıcaklıklara karşı direnç için kullanılır. İç ve dış mekân kullanımına uygun;
 • Akrilik. UV ışınlarından dolayı sararmayı önlemek için. 10 yıldan fazla olan tüm hizmet ömrü boyunca, lamba renk sıcaklığını değiştirmeden yüksek kaliteli ışığı korur.

HOKASU Heat Control (HHC), geleneksel ham plastikten 10 kat daha fazla ısı sağlayan özel bir polikarbonattır. Armatür dayanıklılığını etkileyen ana faktör, tasarım yaparken çok önemli olan LED modüllerin iyi soğutulmasıdır. HOKASU lineer lambasının temelinin uçak sınıfı alüminyum olduğunu hatırlayın. Isıyı iyi iletmeyen tek eleman difüzördür. Bu faktörlere dayanarak, bitmiş armatürde ısı dağılımını artırmamızı sağlayan HHC teknolojisini kullanarak polikarbonat geliştirdik.

Difüzör imalatında patentli Alman ışık yayıcı polikarbonat granüller kullanılmaktadır. Difüzör, tüm hizmet ömrü boyunca (10 yıldan fazla) renk değiştirmez.

HOKASU LED modülleri

HOKASU LED modülü, yüksek CRI>85 renksel geriverim indeksi ve ±100K gibi katı aralıklarda bir renk tonu garanti eder (böyle küçük bir renk dağılımı aralığı insan gözü ile ayırt edilemez). Bu, herhangi bir oda tipinde aydınlatmayı düzenlerken dikkate alınması gereken önemli bir noktadır.

Aydınlatma gücü 140 lm/w’dan yüksek olan modern kristaller, A++ enerji verimliliği sınıfının oluşturulmasını mümkün kılmıştır. Difüzörden geçerken kayıplar dikkate alındığında, ışık akısı 110 lm/w’ya ulaşır. Bu değer bu tür bir ekipman için dünyadaki en iyi göstergedir.

Alüminyum taban, ısıyı aktif olarak dağıtarak LED'lerin ömrünü uzatır ve kartı fiziksel hasardan korur. Modül, güvenilirlik açısından herhangi bir güçlü LED şeridinden üstündür.

Her modül Japon kalite kontrol sisteminden geçerek üretilir ve laboratuvarda test edilir.

Renk sıcaklığı

İstatistiksel olarak, dünya çapındaki aydınlatma projelerinin %80'inden fazlası 4000K renk sıcaklığına sahip ışık kaynakları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Ancak seçim size kalmıştır.
Sadece yatak odasında sıcak renk (3000K) kullanmanızı öneririz.

Özelleştirme - geniş olanaklar

HOKASU armatürlerinin düşünülmüş tasarımı sayesinde size özel bir çözüm sunabiliriz:

 • 72 saatte boyutlarına göre lamba üretimi;
 • süspansiyon ve bağlantı kablosunun uzunluğunda artış;
 • RAL renk tablosuna göre herhangi bir renkte kasa boyama;
 • armatürlerin RGB renk modeline göre montajı;
 • armatürlerin her türlü kontrol sistemiyle donatılması (dijital/analog/DALI/DMX/1-10V);
 • 1 ve 3 saatlik acil aydınlatma ünitesi.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

 • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
 • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
 • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.