HOKASU OneLine LF Angle

2 250 — 2 909 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0624400
10

Küçük boyutlarda yüksek parlaklığa sahip OneLine ray sistemi için köşe lineer armatür: Işık parçasının genişliği 30 mm'dir.
Armatür, tek bir düzlemde 90° rayın köşe bağlantısına monte edilir ve köşe bağlantı noktasını estetik olarak atlamanıza izin vererek tasarımı daha uyumlu hale getirir.
Mat difüzörü ve geniş 120° ışık açısı sayesinde HOKASU OneLine LF, yüksek düzeyde görsel konfor sağlar ve göz yorucu etkiyi ortadan kaldırır.

Kullanım alanları

Dağınık (ve tek yönlü) aydınlatma oluşturmak için lineer armatür kullanılır. LF serisi; bir dairenin, villanın, ofisin, alışveriş ve fitness merkezinin, galerinin, butiğin, mağazanın, otelin, kafenin, restoranın iç mekanına mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Modifikasyonlar

Ürün yelpazesi hazır çözümler içerir: siyah (RAL9005) ve beyaz (RAL9003) gövdeler. Gövde, RAL renk tablosuna göre 2000 tondan herhangi birine de boyanabilir, bu da en zarif iç mekânın tasarımını bile uyumlu bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.
Kasanın uzunluğu 200 ila 400mm arasında olabilir.
Standart olarak, renk seçenekleri mevcuttur: gün ışığı (4000 K) ve sıcak beyaz (3000 K).

Proje açısal bir ışık çizgisinin oluşturulmasını gerektiriyorsa, LF Angle serisini kullanmanızı öneririz. Dağınık aydınlatma oluşturmak için açılı lineer armatür kullanılır. Tek bir düzlemde rayın açısal (90 °) bağlantısına monte edilir.

Difüzör

Standart olarak %75 ışık geçirgenliğine sahip bir opal difüzör mevcuttur. Malzemesinin içinde bulunan mikropartiküllerden kaynaklanan yansıma nedeniyle, LEDlerden gelen parlak ışık, difüzörün neredeyse tüm hacmi boyunca yeniden dağıtılır ve insan gözü için rahat olan yumuşak bir akış oluşturur. Bu tip difüzör, herhangi bir iç mekâna mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Ek olarak mikroprizmatik difüzörlü bir set sipariş edebilirsiniz. Bu tip difüzör, ofis tipi armatürler için tasarlanmıştır. Güçlü, dayanıklı cam üzerindeki ince geometrik desen, oda boyunca ışık akışlarının düzgün bir şekilde saçılması için en uygun çözümdür. Difüzör armatürlere kolayca monte edilir ve inanılmaz bir dayanıklılığa sahiptir. Zararlı çevresel etkilere dirençlidir, ultraviyole radyasyona karşı dayanıklıdır ve tozdan kolayca temizlenir.

HOKASU OneLine Aydınlatma Sistemi

OneLine aydınlatma sistemi, farklı ışık kaynaklarını birleştirmenizi sağlar. Farklı özelliklere sahip armatürleri birleştirip yeniden düzenleyerek dağınık bir ışık oluşturabilir veya ışık vurguları yerleştirebilirsiniz.
Sistemindeki yüksek değişkenlik ve bir dizi özel optik, bu sistemin apartman daireleri ve restoranlardan, sanat galerileri ve müzelere kadar her türlü karmaşık projede kullanılmasına izin verir.
Evrensel güç rayı, armatürleri tüm uzunluk boyunca kolayca hareket ettirmenizi sağlar ve özel bir bağlantı, bunların hem yatay hem de dikey düzlemde güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

Görünmez levhalar estetik bir görüntü sunar

İletken levhalar rayın kenarlarına yerleştirilmiştir: göze batmazlar ve iç mekanın estetiğini bozmazlar. Bu çözüm, ışık sistemini tavan boşluğuna gizlemenizi sağlar. İletken kaplama, karbon fiber bazlı yapılır. Bu, sistemin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.

Armatürün güvenilir şekilde sabitlenmesi

En yeni nesil HOKASU sistemi yay çeliğinden tutucuları kullanır. Krom, manganez, silikon ve tungsten bazlı özel bir alaşım, 50.000 kurulumdan sonra bile montajın orijinal boyutunu ve şeklini korur.
Bu sabitleme yöntemi, bir mıknatıstan dört kat daha üstündür ve bütçeniz için daha uygun fiyatlıdır.

24V voltaj güvenlidir

Kartın üzerindeki voltaj yalnızca 24V'tur ve bu, armatürlerin çalıştırılması ve değiştirilmesi için güvenlidir. 220V elektrik şebekesine bağlamak için, planlanan armatür sayısına göre uygun adette güç kaynağı kullanılması gerekmektedir.
Bu voltaj seçimi, birçok çeşit kontrol sistemi ve güç kaynakları nedeniyledir.

Dimleme

Tüm armatürler dimlenebilir. Dimleme imkanı için 24V güç ile çalışan herhangi bir kontrol sistemi seçmeniz yeterlidir.
Işık yoğunluğu şu protokoller kullanılarak kontrol edilebilir: DALI, Z-Wave, 0-10V, TRIAC
Manyetik sabitlemeli veya yaylı kontaklı sistemlerin aksine HOKASU sistemi, PWM'yi dimlerken yabancı sesleri, paraziti ve titremeyi ortadan kaldırır.

İki kontrol bölgesi

OneLine EasySet teknolojisi, armatürleri tek hat üzerinde iki gruba dağıtmanıza olanak tanır. Farklı aydınlatma senaryoları oluşturabilirsiniz: açın, kapatın ve ayrıca her grup için ayrı ayrı parlaklığı değiştirin.

Ayrıntılara dikkat!

HOKASU markalı ürünlerde 5 yıllık garanti ve yüksek renksel geriverim LED'leri koşulsuz özelliklerindendir.
Lambanın tartışılmaz ayırt edici özelliği, detaylara ve lambanın tüm unsurlarına gösterilen özendir. Uçak sınıfı alüminyum gövde, dayanıklı 25 mikron eloksal kaplama, tüm mekanizmaların uyumlu olduğu toleranslar ve hatta altıgen yuvalı yüksek mukavemetli çelik vidalar, tümü dikkatli bir işçilikle bir araya gelerek benzersiz bir kalite duygusu verir.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

İsim:

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.