HOKASU OneLine Tube Zoom Hang

2 540 — 2 907 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0626200
0

Sade gövde, armatürü modern alanda görsel olarak hafif ve estetik açıdan hoş hale getirir. Gömme ışık kaynağı, özel bir lens veya reflektör, yüksek düzeyde görsel konfor sağlar ve göz yorucu etkiyi ortadan kaldırır.

Armatür, gövdenin dönen kısmının hareketi ile ışık açısını 12°’den 50°’ye değiştirmenizi sağlayan özel bir Zoom lens ile donatılmıştır. Döner tutma mekanizması, ışığı doğru yöne yönlendirmenizi sağlar. Rayın herhangi bir yerine monte edilir ve hareket etmesi kolaydır.

Ayırt edici özellikler

  • armatür, ışık dağılımının açısını değiştirme yeteneğine sahip bir optik sistemle donatılmıştır;
  • gövde, bilgisayar kontrollü yüksek hassasiyetli makinelerde (CNC) havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan üretilmiştir;
  • uçtan uca havalandırma sistemi, armatür ve güç kaynağının istenen sıcaklıkta çalışmasını garanti eder;
  • özel olarak tasarlanmış devre kartı, yüksek güvenilirliğe sahip tek tip LED ışığı sağlar;
  • armatürün 5 yıl garantisi vardır.

Kullanım alanları

Tube serisini bir apartman dairesinde, villada, ofiste, alışveriş ve fitness merkezinde, butikte, mağazada, otelde, kafede ve restoranda kullanmanızı öneririz.

Yayılma açısı

Armatür, ışık dağılım açısını 12°–50° arasında değiştirebilen bir optik sistemle donatılmıştır.. Bu, ışığın yayılacağı belirli bir alanda bir ışık akısının oluşmasını sağlar.
Yayılma açısı, aydınlatma ekipmanı seçiminde önemli bir parametredir. Bu parametreyle, iç mekandaki ışık vurgularını özelleştirebilirsiniz. Örneğin, bir apartman dairesinde, belirli bir saçılma açısına sahip bir lamba yardımıyla, ışık noktasını özellikle masanın yüzeyine yayılacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Veya mağazaya bir lamba takılması durumunda, belirli bir mal grubu üzerinde hafif bir vurgu oluşturabilirsiniz. Standart olarak, gün ışığı (4000 K) ve sıcak beyaz (3000K) arasında seçim yapabilirsiniz. Set, ışığın titreşimini olanaksız kılan bir güç kaynağı içerir.

Gövde

Armatür gövdesi, havacılık sektöründe kullanılan alüminyumdan yapılmıştır. Gövde, Haas Automation Inc. 5 eksenli işleme merkezinde frezelenir. Armatürün arka kapağı deliklidir, bu da güç kaynağının soğutulmasını sağlar ve armatürün hizmet ömrünü 15 yıla kadar uzatır. LED, 5 mm kalınlığında alüminyum bir radyatör üzerinde bulunur.
Ürün yelpazesi farklı gövde renkleri içerir: siyah (RAL9005) ve beyaz (RAL9003). Daha hoş bir iç mekân için, zarif renklerde lambalar yarattık: siyah altın, bakır, gümüş, altın. Gövde, RAL renk tablosuna göre 2000 tondan herhangi birine de boyanabilir. Bu özellik, en zarif iç mekânın tasarımını bile uyumlu bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

Uzunluk, mm: 320
Çap, mm: 55

HOKASU OneLine Aydınlatma Sistemi

OneLine aydınlatma sistemi, farklı ışık kaynaklarını birleştirmenizi sağlar. Farklı özelliklere sahip armatürleri birleştirip yeniden düzenleyerek dağınık bir ışık oluşturabilir veya ışık vurguları yerleştirebilirsiniz.
Sistemindeki yüksek değişkenlik ve bir dizi özel optik, bu sistemin apartman daireleri ve restoranlardan, sanat galerileri ve müzelere kadar her türlü karmaşık projede kullanılmasına izin verir.
Evrensel güç rayı, armatürleri tüm uzunluk boyunca kolayca hareket ettirmenizi sağlar ve özel bir bağlantı, bunların hem yatay hem de dikey düzlemde güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

Görünmez levhalar estetik bir görüntü sunar

İletken levhalar rayın kenarlarına yerleştirilmiştir: göze batmazlar ve iç mekanın estetiğini bozmazlar. Bu çözüm, ışık sistemini tavan boşluğuna gizlemenizi sağlar. İletken kaplama, karbon fiber bazlı yapılır. Bu, sistemin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.

Armatürün güvenilir şekilde sabitlenmesi

En yeni nesil HOKASU sistemi yay çeliğinden tutucuları kullanır. Krom, manganez, silikon ve tungsten bazlı özel bir alaşım, 50.000 kurulumdan sonra bile montajın orijinal boyutunu ve şeklini korur.
Bu sabitleme yöntemi, bir mıknatıstan dört kat daha üstündür ve bütçeniz için daha uygun fiyatlıdır.

24V voltaj güvenlidir

Kartın üzerindeki voltaj yalnızca 24V'tur ve bu, armatürlerin çalıştırılması ve değiştirilmesi için güvenlidir. 220V elektrik şebekesine bağlamak için, planlanan armatür sayısına göre uygun adette güç kaynağı kullanılması gerekmektedir.
Bu voltaj seçimi, birçok çeşit kontrol sistemi ve güç kaynakları nedeniyledir.

Dimleme

Tüm armatürler dimlenebilir. Dimleme imkanı için 24V güç ile çalışan herhangi bir kontrol sistemi seçmeniz yeterlidir.
Işık yoğunluğu şu protokoller kullanılarak kontrol edilebilir: DALI, Z-Wave, 0-10V, TRIAC
Manyetik sabitlemeli veya yaylı kontaklı sistemlerin aksine HOKASU sistemi, PWM'yi dimlerken yabancı sesleri, paraziti ve titremeyi ortadan kaldırır.

İki kontrol bölgesi

OneLine EasySet teknolojisi, armatürleri tek hat üzerinde iki gruba dağıtmanıza olanak tanır. Farklı aydınlatma senaryoları oluşturabilirsiniz: açın, kapatın ve ayrıca her grup için ayrı ayrı parlaklığı değiştirin.

Ayrıntılara dikkat!

HOKASU markalı ürünlerde 5 yıllık garanti ve yüksek renksel geriverim LED'leri koşulsuz özelliklerindendir.
Lambanın tartışılmaz ayırt edici özelliği, detaylara ve lambanın tüm unsurlarına gösterilen özendir. Uçak sınıfı alüminyum gövde, dayanıklı 25 mikron eloksal kaplama, tüm mekanizmaların uyumlu olduğu toleranslar ve hatta altıgen yuvalı yüksek mukavemetli çelik vidalar, tümü dikkatli bir işçilikle bir araya gelerek benzersiz bir kalite duygusu verir.

Modeller

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.