HOKASU OneLine LS y

2 182 — 2 887 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0626500
0

Küçük boyutlarda yüksek parlaklığa sahip OneLine ray sistemi için lineer armatür: Işık parçasının genişliği 30 mm'dir. Dönen tasarım, armatürü 360° döndürmenizi sağlar. Rayın herhangi bir yerine monte edilir ve hareket etmesi kolaydır. Her seferinde bir tane yerleştirilebilir veya devam eden bir ışık çizgisi oluşturabilir.

Armatür bir dizi gömme lensten oluşur. Bu tasarım, LED'den gelen parıltı miktarını ve UGR'yi azaltır (ışık başka insanların gözünü almaz ve rahatsızlığa neden olmaz). Zengin çeşitlilikteki lensler herhangi bir projede, herhangi bir yükseklikte ve herhangi bir yerde armatür için en uygun çözümü seçmenize olanak tanır. Düzgün yönlendirilmiş ışık, aydınlatmayı daha belirgin hale getirir ve mekânın tasarımını vurgular.

Kullanım alanları

Dağınık (ve tek yönlü) aydınlatma oluşturmak için lineer armatür kullanılır. LS serisi; bir dairenin, villanın, ofisin, alışveriş ve fitness merkezinin, galerinin, butiğin, mağazanın, otelin, kafenin, restoranın iç mekanına mükemmel bir şekilde uyacaktır.

Modifikasyonlar

Ürün yelpazesi hazır çözümler içerir: siyah (RAL9005) ve beyaz (RAL9003) gövdeler. Gövde, RAL renk tablosuna göre 2000 tondan herhangi birine de boyanabilir, bu da en zarif iç mekânın tasarımını bile uyumlu bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.
Kasanın uzunluğu 200 ila 400mm arasında olabilir.
Standart olarak, renk seçenekleri mevcuttur: gün ışığı (4000 K) ve sıcak beyaz (3000 K).

Proje açısal bir ışık çizgisinin oluşturulmasını gerektiriyorsa, LF Angle serisini kullanmanızı öneririz. Dağınık aydınlatma oluşturmak için açılı lineer armatür kullanılır. Tek bir düzlemde rayın açısal (90 °) bağlantısına monte edilir.

HOKASU OneLine Aydınlatma Sistemi

OneLine aydınlatma sistemi, farklı ışık kaynaklarını birleştirmenizi sağlar. Farklı özelliklere sahip armatürleri birleştirip yeniden düzenleyerek dağınık bir ışık oluşturabilir veya ışık vurguları yerleştirebilirsiniz.
Sistemindeki yüksek değişkenlik ve bir dizi özel optik, bu sistemin apartman daireleri ve restoranlardan, sanat galerileri ve müzelere kadar her türlü karmaşık projede kullanılmasına izin verir.
Evrensel güç rayı, armatürleri tüm uzunluk boyunca kolayca hareket ettirmenizi sağlar ve özel bir bağlantı, bunların hem yatay hem de dikey düzlemde güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

Görünmez levhalar estetik bir görüntü sunar

İletken levhalar rayın kenarlarına yerleştirilmiştir: göze batmazlar ve iç mekanın estetiğini bozmazlar. Bu çözüm, ışık sistemini tavan boşluğuna gizlemenizi sağlar. İletken kaplama, karbon fiber bazlı yapılır. Bu, sistemin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.

Armatürün güvenilir şekilde sabitlenmesi

En yeni nesil HOKASU sistemi yay çeliğinden tutucuları kullanır. Krom, manganez, silikon ve tungsten bazlı özel bir alaşım, 50.000 kurulumdan sonra bile montajın orijinal boyutunu ve şeklini korur.
Bu sabitleme yöntemi, bir mıknatıstan dört kat daha üstündür ve bütçeniz için daha uygun fiyatlıdır.

24V voltaj güvenlidir

Kartın üzerindeki voltaj yalnızca 24V'tur ve bu, armatürlerin çalıştırılması ve değiştirilmesi için güvenlidir. 220V elektrik şebekesine bağlamak için, planlanan armatür sayısına göre uygun adette güç kaynağı kullanılması gerekmektedir.
Bu voltaj seçimi, birçok çeşit kontrol sistemi ve güç kaynakları nedeniyledir.

Dimleme

Tüm armatürler dimlenebilir. Dimleme imkanı için 24V güç ile çalışan herhangi bir kontrol sistemi seçmeniz yeterlidir.
Işık yoğunluğu şu protokoller kullanılarak kontrol edilebilir: DALI, Z-Wave, 0-10V, TRIAC
Manyetik sabitlemeli veya yaylı kontaklı sistemlerin aksine HOKASU sistemi, PWM'yi dimlerken yabancı sesleri, paraziti ve titremeyi ortadan kaldırır.

İki kontrol bölgesi

OneLine EasySet teknolojisi, armatürleri tek hat üzerinde iki gruba dağıtmanıza olanak tanır. Farklı aydınlatma senaryoları oluşturabilirsiniz: açın, kapatın ve ayrıca her grup için ayrı ayrı parlaklığı değiştirin.

Ayrıntılara dikkat!

HOKASU markalı ürünlerde 5 yıllık garanti ve yüksek renksel geriverim LED'leri koşulsuz özelliklerindendir.
Lambanın tartışılmaz ayırt edici özelliği, detaylara ve lambanın tüm unsurlarına gösterilen özendir. Uçak sınıfı alüminyum gövde, dayanıklı 25 mikron eloksal kaplama, tüm mekanizmaların uyumlu olduğu toleranslar ve hatta altıgen yuvalı yüksek mukavemetli çelik vidalar, tümü dikkatli bir işçilikle bir araya gelerek benzersiz bir kalite duygusu verir.

Modeller

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.