Modüler armatürler 6063 Yüzük

3 823 — 26 348 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0520800
0

LED şeritli halka şeklinde sarkıt LED lamba. Kompakttan (425 mm çap) iki metreden büyük çapa kadar geniş bir boyut yelpazesi, yüksek tavanlı odalar da dahil olmak üzere odalar için bir çözüm bulmanızı sağlar. Japonya'da geliştirildi.

Uygulama

Ring serisini ofis binalarında kullanmanızı öneririz: iş yerlerinin üzerinde, konferans salonunda, toplantı odasında ve koridorlarda. Lamba, iç mekanda hafif bölgeler ve hafif kompozisyonlar oluşturmak için hem solo hem de grup halinde kullanılır.

Kurulum

Serinin uyumu ve tarzı, uygulama kolaylığı ile kesişiyor. Profil askı veya sıva üstü montajı üzerine monte edildiğinden, montaj için tavanda bir delik açmaya gerek yoktur.

Projede sarkıt montaj öngörülüyorsa, armatür ayrı olarak satın alınan bir çekmeli askı sistemi kullanılarak ana tavana bağlanır. Güvenilir sabitleme ve uygun bir pens süspansiyon sistemi, lambayı istenen yüksekliğe sabitlemenizi sağlar.

Askılar olmadan alternatif bir montaj yöntemi, kendinden kılavuzlu vidaların kullanıldığı bir sevk irsaliyesidir. Gövde, bütünlüğünü bozmadan herhangi bir yüzeye (tavana/duvara) sabitlenebilir. Bu lamba alçak tavanlı odalar için idealdir.

Teçhizat

profil
LED Şerit
Profil ekranı
Fişler
Güç kaynağı

Seçenekler

Renkler: siyah (RAL9005), beyaz (RAL9003)
Seçim için parlak renk: gündüz beyazı (4000K), sıcak beyaz (3000K)

renkli sıcaklık

Armatürlerde, yüksek bir renksel geriverim indeksi (CRI>85) ve 2900-3100K, 3900-4100K gibi katı aralıklarda bir renk tonu garanti eden yüksek verimliliğe sahip Japon LED modülleri kullanılmıştır. Her modül laboratuvarda test edilmiş ve titiz bir kalite standardına göre test edilmiştir. İstatistiklere göre, dünya çapındaki aydınlatma projelerinin >%80'i, 4000K renk sıcaklığına sahip ışık kaynakları kullanılarak uygulanmaktadır.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.