Modüler armatürler HOKASU Hexagon

7 759 — 17 785 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 0510700
0

Altıgen biçimli modüler armatürler her türlü senaryoya uyarlanabilir: şık bir bal peteği seçeneği için tek başına veya birbirine bağlanabilir. Bu çözüm, çalışanların iş yerlerinin üzerinde konumlanan ofis alanlarında aktif olarak kullanılmaktadır. Seri, 45 mm ve 30 mm kiriş genişliğine sahip modelleri içerir.

Uygulama

Hexagon serisini ofiste kullanmanızı öneririz: iş istasyonlarının üzerinde, konferans salonlarında, toplantı odalarında ve koridorlarda. Lamba, iç mekanda hafif bölgeler ve hafif kompozisyonlar oluşturmak için hem solo hem de grup halinde kullanılır.

Avantaj

HOKASU uzmanları, önceki modellerin rahatsızlıklarını öngördü ve yeni bir çözüm yarattı - güç kaynağı için ek bölmeli bir profil. Güç kaynağını mahfazanın tabanına sabitlemek artık gerekli değildir: özel bir bölme, güç kaynağını lamba mahfazasında gizler.

Kurulum

Serinin uyumu ve tarzı, uygulama kolaylığı ile kesişiyor. Profil askı veya sıva üstü montajı üzerine monte edildiğinden, montaj için tavanda bir delik açmaya gerek yoktur.

Projede sarkıt montaj öngörülüyorsa, armatür ayrı olarak satın alınan bir çekmeli askı sistemi kullanılarak ana tavana bağlanır. Güvenilir sabitleme ve uygun bir pens süspansiyon sistemi, lambayı istenen yüksekliğe sabitlemenizi sağlar.

Askılar olmadan alternatif bir montaj yöntemi, kendinden kılavuzlu vidaların kullanıldığı bir sevk irsaliyesidir. Gövde, bütünlüğünü bozmadan herhangi bir yüzeye (tavana/duvara) sabitlenebilir. Bu lamba alçak tavanlı odalar için idealdir.

Ayırt edici özellikler

Lineer armatürler, ışık modüllerinin monte edildiği bir profildir. Kit ayrıca bir güç kaynağı ve 2 fiş içerir. Bitmiş lamba 220V'luk bir ağa bağlanır. Buzlu difüzöre ve 120° geniş ışın açısına sahip modüller, yüksek düzeyde görsel konfor sağlar ve parlamayı ortadan kaldırır.

Içerik

profil
LED Modülü
Profil ekranı
Fişler
Güç kaynağı

Seçenekler

Renkler: siyah (RAL9005), beyaz (RAL9003)
Güç: 26 W/m'ye kadar (alternatif ekipman seçilerek artırılabilir)
Glow color: gün beyazı (4000K), sıcak beyaz (3000K)
5 yıl garanti. Hizmet ömrü 15 yıldan az değilт
HOKASU – Japonya'dan gelişmiş aydınlatma sistemleri.
Instagram gönderilerini hashtag ile görün #hokasu

Montaj

Serinin uyumu ve tarzı, kurulumun pratikliği ile kesişiyor. Profil askılara veya yüzey üzerine monte edildiğinden montaj için tavanda bir delik açılmasına gerek yoktur.

Projede asma montaj öngörülüyorsa, armatür ayrıca satın alınan (ilgili ürünlerde) bir pens askı sistemi kullanılarak ana tavana sabitlenir. Güvenilir sabitleme ve kullanışlı süspansiyon ayar sistemi, lambayı istediğiniz yükseklikte sabitlemenizi sağlar.

Alternatif askısız montaj yöntemi, yüzeye kılavuzlu vidalarla montajdır. Kasa, bütünlüğü bozulmadan herhangi bir yüzeye (tavan/duvar) sabitlenebilir. Bu lamba, alçak tavanlı odalar için idealdir.

Tasarım

Proje, standart boyutlu bir armatür öngörüyorsa, ihtiyacınız olan tek şey, ek olarak sarkıt veya sıva üstü bir montaj seçmektir.

Gövde by HOKASU

Profil, 6063 alüminyum alaşımından (AD31) yapılmıştır ve alaşımın en dayanıklı hali olan T6'nın preste sertleştirilmesiyle elde edilmiştir. Yüzey, "Qualanod" İtalyan anotlama hattı üzerinde işlenir, armatürlerimizin gövdeleri çizilmelere ve korozyona karşı oldukça dirençlidir.

Difüzör

Lineer bir armatür için modern bir çözüm- patentli HGC, HPC ve HHC teknolojilerini kullanan difüzörler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki difüzör seçeneği vardır:

 • Opal renk (%75 ışık geçirgenliği).. Co-ekstrüzyon teknolojisi + 2 tarafta UV koruması "HEP- HOKASU protect cover";
 • Mikro prizma efektli şeffaf polikarbonat.

HOKASU Glare Kontrol (HGC) teknolojisi, ticari ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojiye dayalı olarak yüksek ışık geçirgenliğine ve hoş geometrik aydınlatma efektlerine sahip şeffaf ve prizmatik difüzörler üretiyoruz. HGC difüzörler, UGR (Unified Glare Rating) standardı ile uyumludur ve ticari alanların aydınlatma verimliliğini %90'a kadar artırmanıza olanak tanır.

HOKASU Protect Cover (HPC) ko-ekstrüzyon teknolojisi, basit ışık geçirgenliğine ve uzun hizmet ömrüne sahip bir difüzör geliştirmeyi mümkün kılmıştır. Her difüzör iki malzemeden yapılmıştır:.

 • Polikarbonat. Dış etkilere ve yüksek sıcaklıklara karşı direnç için kullanılır. İç ve dış mekân kullanımına uygun;
 • Akrilik. UV ışınlarından dolayı sararmayı önlemek için. 10 yıldan fazla olan tüm hizmet ömrü boyunca, lamba renk sıcaklığını değiştirmeden yüksek kaliteli ışığı korur.

HOKASU Heat Control (HHC), geleneksel ham plastikten 10 kat daha fazla ısı sağlayan özel bir polikarbonattır. Armatür dayanıklılığını etkileyen ana faktör, tasarım yaparken çok önemli olan LED modüllerin iyi soğutulmasıdır. HOKASU lineer lambasının temelinin uçak sınıfı alüminyum olduğunu hatırlayın. Isıyı iyi iletmeyen tek eleman difüzördür. Bu faktörlere dayanarak, bitmiş armatürde ısı dağılımını artırmamızı sağlayan HHC teknolojisini kullanarak polikarbonat geliştirdik.

Difüzör imalatında patentli Alman ışık yayıcı polikarbonat granüller kullanılmaktadır. Difüzör, tüm hizmet ömrü boyunca (10 yıldan fazla) renk değiştirmez.

HOKASU LED modülleri

HOKASU LED modülü, yüksek CRI>85 renksel geriverim indeksi ve ±100K gibi katı aralıklarda bir renk tonu garanti eder (böyle küçük bir renk dağılımı aralığı insan gözü ile ayırt edilemez). Bu, herhangi bir oda tipinde aydınlatmayı düzenlerken dikkate alınması gereken önemli bir noktadır.

Aydınlatma gücü 140 lm/w’dan yüksek olan modern kristaller, A++ enerji verimliliği sınıfının oluşturulmasını mümkün kılmıştır. Difüzörden geçerken kayıplar dikkate alındığında, ışık akısı 110 lm/w’ya ulaşır. Bu değer bu tür bir ekipman için dünyadaki en iyi göstergedir.

Alüminyum taban, ısıyı aktif olarak dağıtarak LED'lerin ömrünü uzatır ve kartı fiziksel hasardan korur. Modül, güvenilirlik açısından herhangi bir güçlü LED şeridinden üstündür.

Her modül Japon kalite kontrol sisteminden geçerek üretilir ve laboratuvarda test edilir.

Renk sıcaklığı

İstatistiksel olarak, dünya çapındaki aydınlatma projelerinin %80'inden fazlası 4000K renk sıcaklığına sahip ışık kaynakları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Ancak seçim size kalmıştır.
Sadece yatak odasında sıcak renk (3000K) kullanmanızı öneririz.

Özelleştirme - geniş olanaklar

HOKASU armatürlerinin düşünülmüş tasarımı sayesinde size özel bir çözüm sunabiliriz:

 • 72 saatte boyutlarına göre lamba üretimi;
 • süspansiyon ve bağlantı kablosunun uzunluğunda artış;
 • RAL renk tablosuna göre herhangi bir renkte kasa boyama;
 • armatürlerin RGB renk modeline göre montajı;
 • armatürlerin her türlü kontrol sistemiyle donatılması (dijital/analog/DALI/DMX/1-10V);
 • 1 ve 3 saatlik acil aydınlatma ünitesi.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

 • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
 • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
 • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.