Askılı armatürler Trunk (GU10) Hang+

893 — 1 260 ₺

Modeli seç
Satıcı kodu 1130500
0

GU10 tabanlı lambalar için 55 mm çapında silindirik gövde. Muhafaza lambasız olarak sağlanır. Askılar takım olarak verilmektedir. Tavana ve duvara montaj için GU10 armatürler, ışık kaynağı olarak bayonet tabanlı minyatür LED lambalar kullanır.

  • Enerji tasarrufu sağlanır - tüm ışınlar yalnızca doğru yönde yayıldığı ve yanlara dağılmadığı için gerekli aydınlatma daha az lamba gücü ile sağlanır;
  • Armatürün ısınması azalır - çalışma sırasında açığa çıkan termal enerji esas olarak kızılötesi radyasyon şeklinde ileriye doğru yansıtılır;
  • Vurgulu aydınlatma oluşturabilirsiniz; örneğin, bir tabloyu, bir heykelciği vurgulayabilir veya bir odadaki çalışma alanını vurgulayabilirsiniz.

Uygulama

Yuvarlak profil kesitli tüp şeklindeki kasa, iç mekanı mükemmel bir şekilde tamamlar: zarif ve standart dışı şekil, yüksek teknoloji ürünü ve sofistike bir tarz duygusu yaratır. Özlü gövde, lambayı modern bir alanda görsel olarak hafif ve estetik hale getirir. Trunk serisini apartman, kır evi, ofis, alışveriş merkezi, galeri, butik, mağaza, otel, kafe, restoran gibi mekanlarda kullanmanızı öneririz.

Gövde

Gövde, uçak sınıfı alüminyumdan yapılmıştır. İş parçası, bir Haas Automation Inc. 5 eksenli işleme merkezinde frezelenir. Armatürün arka kapağı delikli olup bu sayede güç kaynağının soğutulmasını sağlar ve armatürün ömrünü uzatır.

Çap, mm: 55
Uzunluk, mm: 320

Serinin farklı gövde renkleri vardır: siyah (RAL9005), beyaz (RAL9003) ve altın. Gövde ayrıca 2000 RAL renginden herhangi birine boyanabilir. Bu özellik, en sofistike iç mekanın tasarımını bile uyumlu bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

Modeller

İlgili ürünler

Dosyalar

Yorumlar

Talep Formu bırakın ve biz size aynı gün içinde dönelim,

sizin sorununuzu kendi çözümümüzle birleştirelim!

Aydınlatma Sistemi Seçmek Kolay Bir İş Değildir..

  • Aileniz için güvenli ve sağlıklı bir aydınlatma ister misiniz?
  • Modern Bir Aydınlatma İster Misiniz?
  • Elektrik Giderlerinizi Azaltmak İster Misiniz?

Projenizi sale@ulight.com.tr adresine gönderin ya da Sadece istek talep formu oluşturun biz size ulaşalım.
Sizin için herşeyi hesaplayayıp en doğru seçeneği size sunalım.

Led Aydınlatmalar - güvenli, ekolojik ve modern dizaynıyla size şık tasarımlar sunar ve bütçenizi korur.